راه اندازی فودکورت

راه اندازی فودکورت در کیش بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی از صفر تا صد توسط گروه سرآشپزان برتر. اگر به جزیره کیش سفر کرده باشید، در میان انبوهی از جاذبه های زیبای طبیعی، تاریخی و تفریحی حتما مراکزی را دیده اید که در نهایت وسعت و کیفیت به ارائه ی غذا های ایرانی، فرنگی، دریایی و انواع نوشیدنی های سرد و گرم می پردازند و معمولا در فضا هایی واقع شده اند که نزدیک به محیط های تفریحی و تجاری هستند؛ بله منظور ما از این مراکز بسیار پر رفت و آمد و پر طرفدار، فود کورت می باشد. مشخص است که  چنین کسب و کار هایی در سال های اخیر به چه علت افزایش یافته اند و نه تنها در جزیره کیش بلکه در تمام شهر های بزرگ و توریستی ایران، شاهد رونق این بیزینس بوده ایم؛ زیرا میزان تقاضا برای آن وجود داشته و مردم خواستار سرویس های این چنینی هستند. فود کورت ها نتیجه ی استقبال و تمایل و تقاضای مردم در زمینه ی نوآوری و پیشرفت در صنعت غذا هستند و البته بهتر است بدانید که استارت و شروع این کسب و کار در خارج از ایران و کشور های توسعه یافته بوده است. حال اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار قصد راه اندازی فود کورت را دارید، در ادامه ی این مقاله از سری مقالات منتشر شده ی وب سایت گروه سرآشپزان برتر با ما همراه باشید.

ایا راه اندازی فود کورت در جزیره کیش، سرمایه گذاری تخصصی در حوزه ی صنایع غذایی است؟

قبل از هر چیز اشاره نماییم که این بیزینس به عنوان یک کسب و کار ارائه دهنده و مصرف کننده در صنعت غذا شناخته شده است و به هیچ وجه تولید کننده نیست، هرچند که برخی از برند های فعال می توانند نوآوری هایی در خصوص سرو و ارائه ی غذا ها و نوشیدنی ها داشته باشند. فود کورت به عنوان یک راه و روش نوین برای فروش خدمات غذایی شناخته شده و هر چه می گذرد به محبوبیت آن اضافه می شود. در صورتی که در جزیره کیش این بیزینس را برپا نمایید، قطعا متوجه شرایط خاصی خواهید شد؛ چرا که این منطقه با داشتن جذابیت های فراوان و پتانسیل های گردشگری، سالانه مشتریان زیادی را به سمت کسب و کار شما سوق می دهد و اگر شما بتوانید در این عرصه خلاقیت داشته باشید و خدمتی نوین ارائه دهید،بسیار موفق تر خواهید بود؛ برای مثال راه اندازی فود کورت گیاهی ویژه ی گیاهخواران و افراد وگان یکی از آن اقدامات اساسی و منحصر بفرد است که طبیعتا مشتریان و مخاطبان خاص خود را جذب خواهد کرد. به طور کل و در یک برآورد کلی، پاسخ  ما به سوال مطرح شده مثبت است و این بیزینس می تواند سرمایه گذاری بسیار حرفه ای و مناسبی باشد، البته در صورتی که شما نیز حرفه ای عمل کنید و پیش روید.

برای راه اندازی فود کورت به چه نکاتی توجه نمایید؟

شرح دادن تمامی نکات و کلیات در این مطلب نمی گنجد و بهتر است برای اطلاع از آن ها با کارشناسان و مشاوران گروه سرآشپزان برتر صحبت نمایید اما به عنوان یک راهنمای مختصر برخی از نکات مهم را ذکر نموده ایم که در ابتدای پروسه ی راه اندازی فود کورت در کیش می توانند مفید واقع شوند:

  • شما باید یک برنامه ی مشخص برای عملی کردن هدفتان پیش بگیرید که شامل مهم ترین موارد باشد؛ از جمله تخمین زدن هزینه های جاری، مدت زمان لازم برای آغاز و اتمام پروژه، امکانات لازم، تجهیزات، مکان مناسب و ….
  • لازم است که با تحقیق و بررسی و شناسایی مناطق خوب و پر بازدید جزیره کیش، بهترین فضا را برای دایر نمودن بیزینس خود انتخاب نمایید.
  • با توجه به اینکه فود کورت ها عموما از رستوران ها و فست فود ها و برند های غذایی متنوعی تشکیل شده اند، بهتر است بعد از تحقیق کافی مشخص نمایید که با کدام مجموعه ها می خواهید همکاری داشته باشید.
  • رقبای خودتان را شناسایی نمایید. قطعا قبل از شما اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگری نسبت به راه اندازی فود کورت در کیش اقدام کرده اند؛ بنابراین سعی کنید تاحد امکان از نحوه ی کار و فعالیت انان مطلع شوید و نقاط ضعفشان را به نقاط قوت خودتان تبدیل نمایید.

مشاوره تخصصی برای راه اندازی فود کورت در کیش

گروه سرآشپزان برتر با دارا بودن مهارت و  تجربه های چندین ساله در این حوزه و همچنین فراهم نمودن شرایط مناسب برای توسعه ی اشتغال زایی و ایجاد فرصت های شغلی خوب، سرمایه گذاری و تامین اهداف اقتصادی سرمایه داران آماده ی ارائه ی اطلاعات و مشاوره های تخصصی در خصوص برپایی کسب و کار های جدید از جمله فود کورت در منطقه ی خاص و بی نظیر جزیره کیش می باشد و قوانین و استاندارد های مشخص و لازم را در قالب مشاوره به متقاضیان ارائه خواهد داد؛ چرا که آگاهی، تحقیق، برنامه ریزی و داشتن پشتکار از مهم ترین موارد لازم برای آغاز به فعالیت در زمینه ی راه اندازی فود کورت می باشند. گروه سرآشپزان برتر منتظر و مشتاق تماس شما خواهد بود.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *