دکوراسیون رستوران


دکوراسیون رستوران

طراحی دکوراسیون رستوران با گروه سرآشپزان برتر مجری فوق تخصصی طراحی و راه اندازی دکوراسیون داخلی رستوران.قبل از اینکه شروع به نقاشی و کارهای دیگر بکنید باید با برنامه ریزی قبلی و در نظر گرفتن مشتری و فضایی که دارید شروع به کار کنید. چه نوع رستورانی را دارید؟ منو را هم باید با توجه به  دکوراسیون رستوران ارائه بدهید مثلا در رستورانی که دکوراسیون ایتالیایی دارد منوی مکزیکی ارائه ندهید. همه چیز در رستوران باید به خوبی با هم ترکیب شود ، موسیقی ، منو، بسته بندی غذاها ، تبلیغات ، وب سایت و ..

رنگ ها هم تاثیر به سزایی در رضایت مشتریان دارد . مثلا فست فود ها اغلب قرمز و زردند زیرا تحقیقات نشان داده که این رنگ ها روی اشتها تاثیر گذار است .

نور هم تاثیر به سزایی روی تم رستوران دارد. مثلا وجود پنجره های بزرگ باعث می شود که بیشتر حس فراخی بدهد (البته در طول روز) . نورهای آفتابی باعث می شود که غذا را بهتر بخورند. شمع باعث می شود حس آرامش و محیط گرم تریرا احساس کنند.

چیدمان صندلی هم هم خیلی مهم است نباید نزدیک به هم چیده بشوند. باید مشتری ها احساس راحتی بکنند. با توجه به شکل و فضایی که در رستوران دارید باید صندلی و میز و دستمال و .. را تهیه نمایید.

به هر حال با انتخاب یک تیم تخصصی که کارشان ارائه مشاوره جهت دکوراسیون داخلی رستوران است می توانید میزان رضایت مشتری ها را از سرویستان و رستورانتان بالا ببرید. اجرای دکوراسیون داخلی را به متخصصان ما بسپارید.

نقش دکوراسیون در رستوران

اگر شما دارید یک رستوران جدید باز می کنید یا یک رستوران دارید، طراحی فضای داخلی رستوران و طراحی فضای خارجی رستوران از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ولی چون مشتری ها بیشتر وقتشان را داخل رستوران می گذرانند ، طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مهم تر است.اینکه خوب به نظر بیاید و حس خوشایندی داشته باشد، یکی از عوامل مهم است که باید مد نظر بگیرید. دکوراسیون رستوران اثرات مثبتی روی رستوران شما دارد و باعث می شود سرمایه شما برگردد.

دیوارها ، مبلمان، رنگ ها ، لباس کارکنان، نقاشی ها ، نورپردازی ها ، فرش ها و هر چیز دیگری نمایانگر رستوران شماست و همگی تاثیر بصری رستوران شما را در نظر مردم دارد. خیلی زود دکوراسیون رستوران شما تبدیل به برند شما می شود. مثلا تم مک دونالود مشخص است در واقع تم آن ها یک جورایی باعث ارتقا شناخت برند آن ها شده است.

دکوراسیون داخلی رستوران شما روی روحیه و مزاج مشتریان اثر می گذارد و باعث می شود حتی در انتخاب منو ی آن ها هم تغییر ایجاد بشود. و تصمیم گیری در مورد دکوراسیون داخلی رستوران کار ساده ای نیست . شما نیاز به کمک متخصصان در این زمینه دارید تا بتوانید سرمایه گذاری که کردید بازگشت داده بشود. این متخصصان هستند که با سابقه ای درخشان می توانند رستوران شما را به بهترین نحو طراحی کنند ، می دانند چطور مبلمان چیده   بشود ، رنگ ها چطور کنار هم قرار بگیرد وچطور نورپردازی های لازم انجام بشود و …

پس  اهمیت دکوراسیون رستوران را نادیده نگیرید! همانطور که راجع به منو و آشپز و غذا و وب سایتتان فکر می کنید به دکوراسیون نیز اهمیت بدهید.چرا که دکوراسیون رستوران بر رضایت مشتری اثر گذار است.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

مشاوره جهت  دکوراسیون داخلی رستوران

گروه سرآشپزان برتر تجارب گسترده ای در طراحی رستورانهای جدید یا بازسازی رستوران های قدیمی دارد. چه دکوراسیون فضای خارجی رستوران ، چه دکوراسیون داخلی رستوران یا حتی  طراحی لوگو رستوران ،ما تاثیرگذارترین راه حل را در زمینه طراحی شیک و منحصر بفرد دکوراسیون رستوران به شما ارائه میدهیم.ماطوری رستوران را برایشمادکوراسیون می کنیم که مشتری ها دوست نداشته باشند از رستوران بیرون بروند.

خدمات ارائه شده توسط گروه سرآشپزان برتر در زمینه دکوراسیون رستوران عبارت است از:

 • طراحی فضای رستوران
 • طراحی تم و دکوراسیون رستوران
 • نقاشی سه بعدی
 • دکوراسیون خارجی رستوران و تابلوی آن
 • طراحی لباس کارکنان رستوران
 • دکوراسیون آشپزخانه رستوران

طراحی داخلی انواع رستوران ها

دکوراسیون رستوران سنتی، دکوراسیون رستوران ایتالیایی، طراحی دکوراسیون داخلی کافه رستوران.ما مطابق با نیازمندی شما بهترین دکوراسیون های مقرون به صرفه را  برای رستوران شما ارائه می کنیم.جهت دکوراسیون رستوران و همچنین راه اندازی رستوران روی تخصص و تجربه بزرگ ما حساب نمایید

5/5 - (1 امتیاز)

1 Comment

Add yours
 1. 1
  نگار

  اولین چیزی که هر فردی یو راغب میکنه که به یک رستوران یا هر مجموعه غذایی دیگه بره دکور اون مجموعه هست و باید یه دکور خوب انتخاب کرد

+ Leave a Comment