راه اندازی کترینگ و رستوران سیار

افزایش فروش و به دست آورن سود بالاتر و بیشتر، همواره یکی از اهداف تمامی کسب و کار ها می باشد که برای رسیدن به این هدف راهکار های زیادی وجود دارند. امروزه شاهد آن هستیم که کسب و کار های کوچک با ایده های جدید به سرعت رشد می کنند و به فروش و سود بالا می رسند؛ بنابراین نیاز است که یا شما در کار فعلی خود تغییراتی را ایجاد کنید و یا برای شروع یک بیزینس جدید یک ایده ی متفاوت و جذاب خلق نمایید. این مقاله از سری مقالات سایت مجموعه ی سرآشپزان برتر مناسب برای آن دسته از افرادی است که علاقه به راه اندازی کترینگ سیار  دارند دارند ولی نمی دانند از کجا و چگونه کارشان را آغاز کنند. در این مقاله قصد داریم ضمن بررسی این ایده ی جالب، مزایای این کسب و کار را نیز توضیح بدهیم.

اگر شما قصد راه اندازی کترینگ، مطبخ یا رستوران سیار را داشته باشید، نیاز به سرمایه ی اولیه ی کافی برای اجرا و انجام این کار خواهید داشت و این سرمایه باید در ابتدای کار به درستی تعیین شود تا در ادامه ی پروژه به مشکلی برخورد نکنید ولی افراد زیادی وجود دارند که توانایی تامین بودجه ی لازم را نخواهند داشت؛ بنابراین این مورد باعث می شود که به دنبال کسب و کار دیگری بروند و دیگر به فکر راه اندازی رستوران نباشند. برای مواجه ی صحیح با این مشکل راهکار های زیادی وجود دارد که شما می توانید با حداقل سرمایه در قالب یک کترینگ سیار مشغول به فعالیت شوید و به سرعت کارتان را توسعه بدهید.

کسب درآمد بیشتر از کترینگ یا رستوران سیار

این ایده ی جدید و تازه در حال حاضر در سراسر جهان اجرا شده و با استقبال زیادی از سمت مردم روبه رو شده است.کسب و کارهای سیار به دلیل مزایایی که برای مخاطبانشان دارند، توانسته اند به سرعت به یک برند و کسب و کار موفق تبدیل شوند. شما برای راه اندازی این بیزینس به یک فضا و مکان متحرک نیاز دارید و چه چیزی بهتر از یک ماشین، کامیون و یا حتی اتوبوس؟

 جالب است بدانید که هیچ گونه محدودیتی در ایده پردازی برای اجرای بهتر  این کسب و کار وجود ندارد و تنها کاری که باید انجام بدهید این است که با امکانات کمی که در اختیار دارید و با برنامه ریزی درست، شرایط دستیابی به بهترین و بیشترین میزان بازدهی را فراهم نمایید. برای راه اندازی کترینگ سیار با سرمایه اولیه ی خود می توانید یک ماشین مناسب و تجهیزات اولیه ی مورد نیازتان را ( حتی از نوع دست دوم ) خریداری کرده و سریعا کارتان را شروع کنید، بدون اینکه نیازی به خرید یک مغازه، پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات، استخدام پرسنل حرفه ای و… داشته باشید.

مزایای راه اندازی کترینگ، کافه رستوران سیار

  • در این روش مردم، مخاطبان و حتی رهگذران تبیلغ کنندگان بیزینس شما هستند؛ پس تا حد امکان سعی کنید که با ارائه ی خدمات متفاوت تر و بهتر و خوشمزه تر توجه آنان را به خود جلب کنید.
  • اگر شما بتوانید کیفیت و ویژگی هایی را که سایر رقیبانتان در کارشان رعایت نمی کنند، اجرا کنید به سرعت پیشرفت خواهید کرد و به یک برند شناخته شده و معروف تبدیل خواهید شد.
  • با راه اندازی کترینگ سیار علاوه بر ایجاد یک کسب و کار جدید برای خودتان، قابلیت ارائه ی خدمات به مشتریان بیشتری را خواهید داشت. می توانید به شهر های مختلف سفر کنید و یا در ایونت ها، برنامه ها، همایش های مختلف حضور داشته باشید.
  • برای اینکه شما بتوانید فعالیت بهتر و اصولی تری داشته باشید، پیشنهاد می شود قبل از انجام هر کاری، نمونه های انجام شده آن را توسط دیگران بررسی کنید.
  • علاوه بر این نیاز است که قبل از راه اندازی کترینگ سیار بازار هدفتان را تحلیل نمایید و ببینید که مخاطبانتان دقیقا چه نیازی دارند و به دنبال چه چیزی هستند. این کار باعث می شود که با آگاهی بیشتری کسب و کارتان را راه اندازی نمایید و مسیر فعالیتتان را به درستی تعیین کنید.

اگر برای راه اندازی کترینگ سیار یا کافه رستوران سیار به مشاوره نیاز دارید:

سر آشپزان برتر را به خاطر داشته باشید؛ زیرا در هر مرحله ای از استارت پروژه ی خود که باشید می توانید با ما مشاوره کرده و مطابق با راهنمایی های کارشناسان مجموعه ی ما عمل کنید. بدون شک مشورت کردن و کمک گرفتن از کسانی که در این خصوص دارای تجارب لازم هستند، یکی از راه های منطقی رسیدن به موفقیت های بیشتر می باشد.

3/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه

  • سلام
    تصمیم به راه اندازی برای چند کافه سیار به صورت زنجیره ای دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *