راه اندازی رستوران

راه اندازی رستوران در کیش بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی از صفر تا صد توسط گروه سرآشپزان برتر. جزیره کیش یکی از جذاب ترین و توریست پذیر ترین مناطق موجود در جنوب ایران است که با دارا بودن جاذبه های طبیعی و گردشگری و تفریحی در ایام مختلف سال پذیرای مسافران زیادی می باشد؛ از این رو اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار قصد راه اندازی یک کسب و کار مرتبط با صنعت غذا در این منطقه را داشته باشید، انتخاب خوبی داشته اید اما باید برای تکمیل کردن ایده ی اولیه ی خود و نیز اشنایی با مراحل و پیچیدگی های راه اندازی رستوران در کیش اطلاعات خود را افزایش دهید. طبیعتا در دنیای امروزی که تبادل اطلاعات به آسانی صورت می گیرد، از طریق اینترنت می توانید به آگاهی های بیشتری برسید اما اعتبار و صحت داده های دریافتی شما نیز بسیار اهمیت دارد و گروه سرآشپزان برتر به شما عزیزان پیشنهاد می دهد که از جلسات مشاوره ی تخصصی با کارشناسان مجموعه ی ما در زمینه ی راه اندازی رستوران در جزیره کیش بهره مند شوید.

برای راه اندازی رستوران خود نقشه بکشید.

منظور ما از نقشه، تهیه نمودن برنامه و روال کاری مشخص به ازای هر یک از نیازمندی های این بیزینس است. زمانی که تمامی امور را به صورت مکتوب روی کاغذ آورید و در مورد هر یک فکر کنید، می توانید به اندازه ی کافی نیازسنجی نمایید و تمام موارد از جمله هزینه ها، ملزومات مرتبط با دکوراسیون، تجهیزات لازم، پیدا کرن مکان مناسب برای راه اندازی رستوران، اندازه و متراژ فضای داخلی، تنوع غذاییی موجود در منو، نوع رستوران ایرانی یا فرنگی، میز صندلی ها و نوع چیدمان، تعداد پرسنل، انتخاب روش مناسب برای آموزش پرسنل، درجه ی کیفی کسب و کار و … را در نظر بگیرید. همچنین انجام دادن این کار باعث می شود که از همان ابتدا پروژه با یک نظم و ترتیب و برنامه ی شخص جلو برود که این موضوع لازمه ی موفقیت یک پروژه ی مرتبط با راه اندازی رستوران می باشد.

آیا جزیره کیش مکان مناسبی برای راه اندازی رستوران است؟

همانطور که گفتیم، این منطقه دارای ویژگی هایی است که باعث جذب توریست های ایرانی و خارجی می گردد و این یعنی احتمال این که کسب و کار شما در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید، زیاد تر خواهد شد اما به یاد داشته باشید که صرفا خصوصیات مثبت و بالقوه ی منطقه ای تضمینی برای موفقیت بیزینس شما نیست بلکه باید از راه اندازی رستوران هدف مشخص و کاملی داشته باشید و کسب و کارتان به گونه ای باشد که از ویژگی های خاصی برای ارائه به مخاطبان بهره مند بوده تا برای مشتریان جذاب جلوه نماید.  علاوه بر این نکات، باید توجه داشته باشید که جزیره کیش منطقه ی خاصی است و قطعا باید نسبت به شرایط آن اطلاعات کافی داشته باشید؛ برای ثمال به طور کامل از هزینه های خرید یا رهن یک ملک به عنوان محل راه اندازی رستوران آگاه شوید و آن را با میزان بودجه ی خود تطبیق دهید. به یاد داشته باشید که قرار نیست برای انجام یک کار خودتان را به زحمت زیادی بیندازید، بلکه انتخاب های شما باید متناسب با ظرفیت و توان مالی باشد. برای اینکه در مورد راه اندازی رستوران در کیش اطلاعات بیشتری کسب کنید و بفهمید که ایا این تصمیم با شرایط شما همخوانی دارد یا خیر، مشاوره با یکی از کارشناسان گروه سرآشپزان برتر را توصیه می نماییم.

طراحی منوی غذایی رستوران

پس از سپری کردن مراحل اولیه و مقدماتی برپایی این کسب و کار، در ادامه متوجه خواهید شد که تعیین نمودن منو و نوع و تعدد غذا های موجود در آن به همراه قیمت مناسب چالش بسیار بزرگی است. بسیاری از رستوران ها سعی می کنند تا خوراکی ها و نوشیدنی های متداول و همه پسند را سرو نمایند و برخی اصرار دارند که از ایده های جدید استقبال کنند و غذا هایی را در اختیار مشتری قرار دهند که در اکثر رستوران های جزیره ی کیش یافت نمی شود، این انتخاب خود شماست و بعد از این که ایرانی بودن یا فرنگی بودن بیزینس شما مشخص شد لازم است که با تحقیق و بررسی موارد مختلفی که گروه سرآشپزان برتر در اختیارتان قرار می دهد، سعی کنید که بهترین و پرطرفدار ترین ها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید و نکته ی مهم اینجاست که از هر لحاظ باید متوجه ی این قضیه بشوید که جای چه سبک رستورانی در کیش خالیست.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *