دوره حرفه ای آموزش تهیه پاستا

یک دوره ی آموزشی مفید با تدریس حرفه ای سرآشپز حسین صادقی، برای تمامی کسانی که می خواهند مهارت های خود را در طبخ و تهیه ی انواع پاستا افزایش دهند؛ چرا که به این وسیله می توانند در شغل فعلی خود بهترعمل نمایند و یا به دنبال به دست آوردن مشاغل بهتر در حوزه ی رستوران و فست فود باشند. یادگیری از یک استاد حرفه ای به عنوان یکی از مهم ترین مواردی است که می تواند در تامین کیفیت آموزش نقش بسیار پر رنگی داشته باشد. اگر در دوره آموزش پاستا که در مرکز آموزش فست فود سرآشپزان برتر برگزار می گردد، شرکت نمایید؛ می توانید مطمئن باشید که مدرس این دوره به میزان کافی بر رشته ی آشپزی اشراف دارند و از مهارت های ویژه ی تدریس و همچنین تجربه ی کافی در حوزه ی آشپزی فست فود بهره مند می باشند، به طور خلاصه اگر کیفیت آموزش برای شما بسیار مهم است، پیشنهاد می کنیم که حتما در دوره آموزش پاستا ثبت نام نمایید.

شرکت در دوره ی آموزش پاستا برای چه کسانی سودمند است؟

  • برای کسانی که می خواهند مهارت های مربوط به آشپزی فست فود و رستوران را بیاموزند.
  • برای آشپزهای تازه کاری که در صدد ارتقای وضعیت و کیفیت کاری و شغلی خود هستند و می خواهند به آموخته های قبلی خود بیفزایند و رویای سرآشپز شدن در ذهن دارند.
  • برای افرادی که قصد راه اندازی فست فود یا رستوران را دارند و ترجیح می دهند که در ابتدا یک دوره ی آموزشی را سپری کنند تا در وسط کار با مشکلات بزرگی روبرو نشوند و توانایی مدیریت خود را بیشتر نمایند.
  • برای کسانی که قصد مهاجرت به سایر کشور ها را دارند و می دانند که اگر از طریق شرکت در دوره آموزش پاستا و فست فود به صورت خصوصی یا ورک شاپ، از مهارت های لازم در رشته ی آشپزی بهره مند باشند، به راحتی می توانند در آن کشور مقصد کار نیمه وقت یا تمام وقت پیدا کنند.

محل برگزاری دوره آموزش پاستا کجاست؟

  • محل برگزاری این دوره ی کاربردی، در آموزشگاه سرآشپزان برتر در تهران می باشد .
  • مجموعه ی ما به لحاظ بهره مندی از تجهیزات لازم در زمینه ی آموزش صنایع غذایی بسیار کامل است و هر شرکت کننده می تواند در طول دوره از ابزار ها و وسایل موجود در یک اشپز خانه ی حرفه ای ( مشابه محیط رستوران یا فست فود ) استفاده نماید.
  • موسسه ی ما موظف است که تمامی وسایل و مواد اولیه برای آموزش را در اختیار افراد قرار دهد .

دوره آموزش پاستا چه مزیتی نسبت به کلاس های متداول آشپزی دارد؟

غذا های ایتالیایی، شاید به ظاهر غذا های ساده ای باشند ولی درست کردن آن ها نیازمند مهارت خاصی است که صرفا با گذراندن دوره های تخصصی و دریافت راهنمایی از یک مدرس حرفه ای مقدور خواهد شد. طبیعتا دستپخت خوب موردی است که موجب تنوع طعم و ایجاد مزه های گوناگون در انواع پاستا می شود و برای داشتن یک دستپخت خوب لازم است که فوت و فن های بسیار زیادی را یاد بگیرید. شما در دوره آموزش پاستا که در آموزشگاه سراشپزان برتر ارائه می شود، راز های طبخ حرفه ای این غذا را خواهید آموخت. لازم است متذکر شویم که این دوره به صورت جامع بر نحوه ی تهیه و پخت انواع پاستا متمرکز است؛ بنابراین از ذکر موارد حاشیه ای خودداری می شود و تمام زمان اختصاص داده شده برای این کلاس ها به گونه ای مدیریت می شود که تمامی اطلاعات لازم در خصوص این موضوع به شرکت کنندگان ارائه شود. وقتی از تخصصی بودن و حرفه ای بودن صحبت می کنیم، دقیقا به این معناست که دوره آموزش پاستا به گونه ای باشد که پس از اتمام آن شما به مرحله ای از توانایی و مهارت رسیده باشید که بتوانید خوشمزه ترین و با کیفیت ترین پاستا ها را مطابق با استاندارد های تعیین شده طبخ نمایید.

آن چه در دوره آموزش پاستا خواهید آموخت:

تاریخچه پاستا، معرفی تجهیزات و وسایل لازم، آموزش نحوه ی کار کردن با وسایل و ابزار ها، آشنایی با مواد اولیه ی لازم برای این غذا، معرفی انواع پاستا ( آلفردو، کاربونارا، عربیتا، پستو، فلورنتین، واپیاتو، آل پول، سلمونه، اسپاگتی، لازانیا، پری ماوارا، آنجلینا و …)، مرینیت یا مزه دار کردن مرغ و گوشت و سایر مواد، درست کردن انواع سس ها و چاشنی ها.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *