دوره آموزش تهیه پیتزا ایتالیایی حرفه ای

آموزش تخصصی و گام به گام پیتزا ایتالیایی به صورت کاملا حرفه ای توسط مرکز آموزش فست فود سرآشپزان برتر. یکی از مهم ترین فیلد های کاری در خصوص شغل فست فود، مربوط به توانایی پخت یک پیتزا ایتالیایی با کیفیت و خوشمزه است که یکی از پر طرفدار ترین منو های غذایی در سطح جهان می باشد. بسیاری از ففست فود ها، کافه ها و رستوران های فرنگی در قسمت آشپزخانه ی خود به یک پیتزا زن حرفه ای نیاز دارند و این که شما به چنین شغلی علاقه مند باشید و بتوانید در سطح حرفه ای و پیشرفته فعالیت نمایید، مزیت بزرگی به حساب می آید و طبیعتا برای رسیدن به چنین سطحی لازم است که از آموزش ها و تخصص های کافی بهره مند شده باشید.

دوره آموزش پیتزا ایتالیایی به صورت ورکشاپ و یا خصوصی در آموزشگاه سرآشپزان برتر برگزار می شود و برای تامین رفاه حال شرکت کنندگان،  تمامی مواد اولیه و ابزار های مورد نیازاین دوره  بر عهده خود مجموعه خواهد بود. تمامی کلاس ها در محیط داخلی آموزشگاه برگزار می شوند؛ چرا که کامل ترین تجهیزات و دستگاه های مرتبط با شغل فست فود را برای آموزش اصولی تر به متقاضیان فراهم نموده ایم. پیشنهاد می کنیم اگر شما هم یکی از افرادی هستید که قصد راه اندازی فست فود یا فعالیت در این شغل را دارید؛ حتما دوره آموزش پیتزا ایتالیایی را سپری کنید تا با دانش و اطلاعات و تجربه ی کافی ضمن صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه ی خود بتوانید در این حوزه وارد شوید.

با شرکت در این دوره ی تخصصی از چه مزایایی بهره مند خواهید شد؟

  • برخورداری از آموزش های لازم در بهینه ترین زمان ممکن
  • دریافت اطلاعات تئوری کافی در حوزه ی صنایع غذایی و آشنایی با ویژگی ها و خواص مواد مورد مصرف برای تهیه ی فست فود
  • کسب تجربه ی عملی در خصوص مراحل پخت یک پیتزای ایتالیایی حرفه ای
  • توانایی به کارگیری و استفاده از دستگاه های مخصوص این حرفه
  • به دست آوردن آمادگی برای بهره مندی از فرصت های شغلی موجود در این زمینه ی کاری( مشغول به کار شدن در رستوران ، کافه و فست فود های مختلف )
  • بهره مندی از تجربیات ارزشمند سرآشپز حسین صادقی
  • فراهم آمدن موقعیتی برای آشنایی با سایز علاقمندان و فعالان در این زمینه

محل تشکیل دوره آموزش پیتزا ایتالیایی کجاست؟

جلسات آموزشی در آموزشگاه سراشپزان برتر تشکیل خواهد شد و اگر به صورت خصوصی در این کلاس ها ثبت نام نمایید، فقط شخص شما به همراه مدرس حضور خواهید داشت. افراد مختلف به دلایل گوناگون این شیوه ی تدریس را انتخاب می نمایند؛ برخی به دنبال سکوت و تمرکز بیشتری هستند. برخی احساس می کنند که در سطح ضعیف تری نسبت به سایرین قرار دارند و می خواهند از سطح مبتدی آغاز نمایند و در دوره آموزش پیتزا ایتالیایی با بهره مندی از آموزش خصوصی، سرعت یادگیری و میزان تسلط و مهارت خود را افزایش دهند تا به بازدهی مطلوب برسند. برخی از افراد نیز دوست دارند در قالب ورک شاپ و در تعامل با سایر علاقمندان از آموزش ها بهره مند شوند و در یک کارگاه کوتاه مدت و کاربردی اطلاعات و تجربیات خود را تکمیل نمایند. به هر حال دلایل و انگیزه های شرکت در دوره آموزش پیتزا ایتالیایی و فست فود متفاوت است اما مهم این است که با هر انگیزه و هدفی که هستید، مسیر جدید خود را آغاز نمایید.

آموزشگاه سراشپزان برتر درمسیر یادگیری، همراه شما خواهد بود.

ویژگی های مهم دوره آموزش پیتزا ایتالیایی

  • آموزش با تجهیزات حرفه ای

لذت یادگیری با استفاده از وسایل حرفه ای آشپزی و پیشرفته ترین تجهیزات، فقط زمانی قابل درک است که شما به صورت عملی و در قالب کلاس های آموزشی آموزشگاه سرآشپزان برتر، آن را تجربه نمایید. طبیعتا یک آشپز حرفه ای می تواند با کمترین امکانات نیز بهترین نتیجه را ارائه دهد اما بدون شک، زمانی که ابزار های با کیفیت در دسترس وی باشد، علاوه بر افزایش سرعت عملکرد وی، کیفیت غذا نیز افزایش می یابد. در صورتی که علاقمند به شرکت در دوره آموزش پیتزا ایتالیایی هستید، برای کسب اطلاعات بیشتتر فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

  • آموزش جدیدترین متد ها و رسپی های آشپزی روز

آنچه که در مجموعه ی سرآشپزان برتر خواهید آموخت بر پایه جدید ترین تغییرات در صنعت غذا می باشد. ذائقه ی مردم، مواد غذایی جدید و ارگانیک و دستور تهیه ی حرفه ای، از جمله مواردی هستند که بر نوع آموزش ها تاثیر خواهند داشت. سرآشپز حسین صادقی با توجه به موارد فوق هر آن چه لازم است در خصوص پیتزا ایتالیایی در مورد آن اطلاع داشته باشید، به شما خواهد اموخت.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *