دکوراسیون کافی شاپ

طراحی دکوراسیون کافی شاپ با گروه سرآشپزان برتر مجری فوق تخصصی طراحی و راه اندازی دکوراسیون داخلی کافی شاپ.برخی از افراد در نظر دارند که کافی شاپ مورد نظر خودشان را تاسیس کنند . طراحی داخلی کافی شاپ بسیار مهم است ، چون یک محیط راحت و شیک باعث می شود مشتریان بسیاری را به خود جذب کند، یا اینکه باعث بشود آنجا بیشتر بمانند و بیشتر سفارش بدهند. ایده های نو برای کافی شاپ را از گروه سرآشپزان برتر بگیرید.

انواع دکور کافی شاپ

  • دکوراسیون صنعتی کافی شاپ

دکوراسیون صنعتی کافی شاپ محبوب ترین نوع دکوراسیون کافی شاپ است : که هم از نظر مالی به صرفه است و هم زیبا به نظر می رسد. بسیاری از کافی شاپ ها دیوارهایشان نمای آجری دارند، و نیازی نیست که آن ها را مخفی کنید می توانید آن را نقاشی کنید. لوله ها را نیازی نیست در دکوراسیون صنعتی مخفی کنید آن ها را نگه دارید. برای اینکه طراحی داخلی را گرم تر و راحت تر کنید کافی است چوب به کار ببرید. از لامپ های صنعتی استفاده کنید و میز ها و عسلی های فلزی بگذارید. دکوراسیون صنعتی کافی شاپ همین است.

  • دکوراسیون مدرن کافی شاپ

طراحی داخلی کافه به سبک مدرن هم بسیار پر طرفدار است و این هم چیز زیادی نمی خواهد . می توانید با سیاه و رنگ های خنثی جلو بروید، مبلمان مختصر و گیاهان و عکس های سیاه سفید و نورپردازی. با چوب های رنگ روشن و گیاهان رنگ های خنثی جلو بروید.

  • دکوراسیون سنتی کافی شاپ

در دکوراسیون کافی شاپ سنتی می توانید یک دهه را انتخاب کنید و هر رنگی خواستید به کار ببرید. می تواند رنگ های خنثی با سایه های مسی باشد، یا میتواند رنگ های جیغ مثل زرد و صورتی باشد. از مبلمان سنتی هم باید استفاده بشود، یا صندلی های چرمی، نورهای زمینی مختلف.

  • دکوراسیون کتابخانه ای کافی شاپ

قهوه و کتاب برای هم ساخته شده اند. امروزه دکوراسیون کتابخانه ای به همراه قهوه بسیار پر طرفدار شده . بیشترین طراحی کتابخانه ای کافی شاپ را در دکورهای صنعتی می بینیم ولی امروزه در کافی شاپ های مدرن نیز قابل اجرا است.

طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ

ایده برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ متفاوت!

در طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ بخش بندی آن مهم است ، فقط طریقه ی چیدن میز و صندلی ها کافی نیست ، می توانید یک بخشی هم برای فروش دستگاه های کافی شاپ و قهوه و تیشرت با لوگوی کافی شاپ خودتان بگنجانید

اصول طراحی دکوراسیون کافی شاپ

  • دکوراسیون دیوارها

کافی شاپ ها هدفشان این است که یک محیط آرامی را ارئه بدهند ، دیوارها هستند که این حس را می توانند بیدار کنند.یک ایده این است که عکس یا نقاشی هنرمندان را روی دیوار ها بگذارید. یا آثار هنری مختلف را به دیوارها بیاویزید، مثل قطعات یک دوچرخه قدیمی ، ابزاری که برای کاشت قهوه استفاده می شود ، تصاویر کشاورزی و ..

  • نورپردازی کافه ها

یکی دیگر از اجزای دکوراسیون کافی شاپ ها نور پردازی آن هاست. هر میزی باید نور خودش را داشته باشد که از سقف آویزان شده باشد، که شب ها خیلی دنج تر می شود.یا هر میزی شمع داشته باشد تا محیط را آرام تر به نظر برساند.

  • دکوراسیون میزها

از آنجا که صندلی ها و میزها مکررا استفاده می شود ، باید تمیز بماند.میزهایی را بخرید  که روی آن ها شیشه ای باشد تا بتوانید زیر آنها هم طرح بدهید.وقتی مشتریانتان می شینند تحت تاثیر دکوراسیون شما قرار می گیرند.مثلا می توانید زیر میزی که روی آن شیشه قرار دارد را با دانه های قهوه پر کنید

  • تم کافی شاپ

یک تم برای کافی شاپ مد نظر قرار بدهید. مثلا در مورد تاریخچه قهوه بگویید یا اگر از قهوه ارگانیک استفاده میکنید به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید.

جهت دکوراسیون کافی شاپ و همچنین راه اندازی کافی شاپ روی تخصص و تجربه بزرگ ما حساب نمایید.

1/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *