راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ در کیش بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی از صفر تا صد توسط گروه سرآشپزان برتر. جزیره کیش با تمام جاذبه های گردشگری و تاریخی، شب های دلپذیر و دریای زیبای جنوب یکی از بهترین نقاط ایران برای راه اندازی کسب و کار های مرتبط با صنعت غذا می باشد. انواع رستوران های ایرانی و فرنگی، غذای دریایی، فست فود و نوشیدنی های خنک یا سنتی جنوبی از جمله پر طرفدار ترین ها هستند که توریست ها و گردشگران از آن ها استقبال می کنند. اکثر کافی شاپ ها هم مطابق با آن چه سلیقه و ذائقه ی مشتریان طلب می کند، خوراکی ها و نوشیدنی های گرم و سرد ارائه می دهند و فضا های مذکور از جمله شلوغ ترین و خواستنی ترین مکان ها در جزیره کیش هستند. علاوه بر این که توریست ها و گردشگران به لحاظ صرف غذا، چای، قهوه یا نوشیدنی های مختلف به یک کافه مراجعه می کنند، کافی شاپ های کیش به عنوان یک محیط دنج و دوست داشتنی برای همه، شناخته شده اند که می توان ساعت ها با خیال راحت در آن جا خوش گذراند و برای مدتی از هیاهوی زندگی روزمره فارغ شد. این که شما بخواهید در کدام قسمت از این جزیره، مکانی را به عنوان محل راه اندازی کافی شاپ در نظر بگیرید، کاملا به انتخاب شخصی خودتان و میزان بودجه ی شما بستگی دارد اما به طور کلی بابت این که برای برپایی چنین کسب و کار دلنشینی در این جزیره ی زیبا تصمیم گرفته اید، به شما تبریک می گوییم و از شما دعوت می کنیم که در ادامه ی این مقاله ی تخصصی از وب سایت گروه سرآشپزان برتر با ما همراه باشید.

برای راه اندازی کافی شاپ در کیش به چه چیزهایی نیاز دارید؟

اطلاعات کافی در مورد راه اندازی کافه

شما در مورد شرایط جغرافیایی و محلی این جزیره، میزان توریست پذیر بودن آن در تمام ماه های سال، شرایط فرهنگی و سلیقه ی جمعیت ثابت آن، میزان جمعیت و شلوغی منطقه ی انتخابی خودتان، سطح اقتصادی مردم منطقه و …. باید آگاهی کافی به دست آورید. این اطلاعات عمدتا از طریق صحبت با سایر کسانی که در این حوزه مشغول به کار شده اند و همچنین مشاوره با کارشناسان و متخصصان گروه سرآشپزان برتر فراهم می شود؛ پس در صورتی که برای راه اندازی کافی شاپ در کیش مصمم هستید، حتما با ما تماس بگیرید.

بودجه و سرمایه ی کافی برای راه اندازی کافه

یکی از مهم ترین ملزومات برپایی یک بیزینس جدید، داشتن پول کافی است. شما برای ایجاد یا خریداری کوچکترین چیز هم نیاز به صرف هزینه خواهید داشت. تهیه ی ملک تجاری و فضای مناسب برای کافه، چه به صورت رهن و اجاره  یا خرید، در هر صورت مستلزم هزینه است. برای فراهم کردن تجهیزات اشپزخانه و دستگاه های مورد نیاز، ظرف و ظروف، دکوراسیون و میز و صندلی ها، تبلیغات شهری و چاپی و مجازی، خرید مواد غذایی و ….. برای همه ی این ها لازم است که مبلغی را در نظر بگیرید؛ بنابراین در ابتدای پروسه ی راه اندازی کافی شاپ در جزیره کیش حتما باید میزان بودجه ی اصلی خود را مشخص نمایید تا بتوانید بر اساس آن برنامه ریزی دقیق داشته باشید.

انتخاب محل راه اندازی کافی شاپ در کیش

پیدا کردن مکانی مناسب برای دایر کردن یک کافه، از جمله مهم ترین موارد پیش روی شماست. لازم است که با تحقیق و بررسی در مورد مناطق مختلف این جزیره و در نظر گرفتن قیمت ها، یک فضای خوب برای این کار بیابید. در صورتی که مدتی در کیش زندگی کرده باشید یا طی سفر های مختلف نسبت به این منطقه اطلاعاتی به دست اورده باشید؛ قطعا می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

بررسی وضعیت رقبا در پروسه ی راه اندازی کافی شاپ در جزیره کیش

طبیعتا قبل از آغاز به فعالیت شما، خیلی از افراد دیگر پروسه ی راه اندازی کافی شاپ را به اتمام رسانده اند و چه بسیارند بیزینس هایی که در این حوزه به سودآوری رسیده اند؛ بنابراین همیشه باید رقبا را در نظر بگیرید و بررسی کنید که شلوغ ترین و معروف ترین کافی شاپ های کیش در کدام منطقه دایر شده اند و چرا و برخورداری از چه ویژگی هایی باعث شده تا در نزد مشتریان به عنوان کافه ی برتر شناخته شوند. پیشنهاد می کنیم که در ادامه برای انتخاب مکان برتر به جهت راه اندازی کافه به این موضوع توجه داشته باشید که نزدیکی به فضاهای تفریحی و گردشگری، پاساژ ها و مکان های تجاری، نزدیکی به دریا و ….. از جمله مواردی است که در دیدگاه مشتری به عنوان یک مزیت برای کافی شاپ شما در نظر گرفته خواهند شد.

3/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *