دوره حرفه ای آموزش تهیه همبرگر و برگر

آموزش تخصصی و گام به گام برگر به صورت کاملا حرفه ای توسط آموزشگاه فست فود سرآشپزان برتر. برای کسانی که شغل آن ها مرتبط با صنعت غذاست و در یک رستوران یا فست فود کار می کنند، توانایی تهیه و ارائه دادن منوهای غذایی مختلف یک مزیت و مهارت به حساب می آید. دوره آموزش برگر که در آموزشگاه سرآشپزان برتر برگزار می گردد، ویژه ی کسانی که می خواهند مهارت های خود را در زمینه ی آشپزی افزایش دهند و به این روش بتوانند به عنوان یک آشپز ماهر فرصت های شغلی بهتری را در بازار کار ایران و جهان نصیب خود نمایند.  انواع برگر به عنوان یک غذای خوشمزه و یکی از مهم ترین قسمت‌های اصلی منوی فست فودها می باشد و با توجه به تنوع طعم این غذا، افراد زیادی با سلیقه های گوناگون برای شام یا نهار خود آن را سفارش می دهند.

در دوره آموزش برگر چه مواردی را می آموزید؟

 • آشنایی با مواد اولیه و ویژگی ها و خواص هر یک
 • ارائه ی تکنیک های آماده سازی و مرینیت کردن گوشت به منظور تهیه ی این غذا
 • طبخ انواع برگر های ( رستورانی ) : همبرگر دستی، چیز برگر دستی، قارچ برگر دستی، چیز برگر، چیکن برگر سوخاری و کبابی و …
 • آموزش رسپی انواع سس های خوشمزه :کارلینا، اسموکی، هاوایی، رویال و …

مهم ترین ویژگی های دوره آموزش برگر در آموزشگاه سرآشپزان برتر

 • ارائه ی مطالب آموزشی‌ توسط آشپزهای حرفه‌ای
 • آموزش در سطح فوق حرفه ای با برگزاری کلاس در محیط یک آشپز خانه حرفه ای فست فود
 • امکان تجربه ی عملی و استفاده از ابزار ها و تجهیزات حرفه ای برای هر شرکت کننده
 • امکان معرفی دانش آموختگان برتر به فست فود های معتبر توسط مجموعه ی ما ( پس از پایان دوره آموزش برگر )
 • فعالیت در یک محیط جمعی و آموزش تیم ورک به شرکت کنندگان به منظور افزایش انعطاف پذیری و توانمندی های آنان برای کار در محیط رستوران یا فست فود.
 • نظارت کامل سرآشپز حسین صادقی بر نحوه ی عملکرد هر فرد ( در تمامی مراحل آماده سازی تا پخت برگر )
 • رفع ایرادات و نواقص احتمالی به همراه فرد شرکت کننده ( پس از تست دستپخت )

چرا آموزشگاه سرآشپزان برتر بهترین انتخاب شماست؟

سعی داشته ایم که با ارائه ی بهترین ها، به یکی از برترین های فعال در صنعت غذا تبدیل شویم. فعالیت در این حوزه صرفا به داشتن یک رستوران یا فست فود محدود نمی شود بلکه توانایی ارائه ی مشاوره ی سودمند و اساسی و همچنین ارائه ی آموزش های کاربردی، از جمله مواردی است که به عنوان مهم ترین اقدامات مجموعه ی ما شناخته شده است. خرسندیم که به عنوان یک مرجع آموزشی، با تکیه بر دانش و مهارت کافی و با برگزاری دوره آموزش برگر توانسته ایم به هدف اصلی خود که کسب رضایت مخاطبان است، نزدیک شویم. همچنین مفتخریم که امکان همکاری با سرآشپز حسین صادقی را به عنوان مدرس این دوره ها داشته ایم. ایشان با برخورداری از سوابق درخشان در حوزه ی مدیریت فست فود و آموزش های تخصصی یکی از بهترین های فعال در این زمینه ی کاری هستند و طبیعتا از ارکان اصلی دوره آموزش برگر می باشند؛ چرا که با مهارت ویژه ای به تعلیم و تربیت افراد به منظور کارآفرینی یا فعالیت به عنوان سرآشپز آینده ی رستوران یا فست فود ها می پردازند. با وجود چنین ویژگی هایی، به شما این اطمینان را می دهیم که در آموزشگاه سراشپزان برتر بهترین تجربه ی آموزشی را خواهید داشت و از تمامی نکات و جزییات مربوط به آشپزی فست فود در دوره آموزش برگر بهره مند خواهید شد.

ثبت نام در دوره آموزش برگر

در صورتی که تمایل دارید در کلاس های آموزشی مجموعه ی ما شرکت نمایید، می توانید از طریق شماره های موجود در این وب سایت با ما تماس بگیرید و از جزییات، شرایط، ساعات برگزاری و شهریه مطلع شوید و بر اساس انتخاب خودتان در ورک شاپ های آموزشی یا کلاس های خصوصی آموزش فست فود ثبت نام نمایید.

از جمله مزایای کلاس های خصوصی این است که شما یک آشپزخانه ی حرفه ای و یک سرآشپز حرفه ای را در کنار خود دارید که می توانید به نحو احسن از وی بیاموزید و با تجهیزات حرفه ای آموخته های تئوری خود را به اجرا در آورید. قطعا اولین برگر دست سازی که توسط شما طبخ و ارائه شود، گویای میزان یادگیری و کیفیت آموزش ها در دوره آموزش برگر ( آموزشگاه سرآشپزان برتر ) خواهد بود.

3.4/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *