دوره حرفه ای آموزش تهیه پیتزا آمریکایی

آموزش تخصصی و گام به گام پیتزا آمریکایی به صورت کاملا حرفه ای توسط مرکز آموزش فست فود سرآشپزان برتر. برای آغاز یک بیزینس جدید، داشتن هدف مشخص و انگیزه ی کافی و بهره مندی از دانش تخصصی بسیار اهمیت دارد. ممکن است شما افراد زیادی را پیدا کنید که در یک مسیر خاص گام برداشته اند اما به مقصد نهایی و هدف خود نرسیده اند؛ چرا که ملزومات آن مسیر را فراهم نکرده بودند. موفقیت در هر کاری، نیازمند رعایت کردن اصول و قواعدی خاص است و صرفا داشتن رویای موفق شدن کافی نیست؛ برای مثال اگر شما به شغل فست فود داری علاقه دارید و یا می خواهید در مشاغل مرتبط با صنعت غذا فعالیت نمایید، باید قبل از هر چیز آگاهی تئوری و تجربه ی عملی خود را افزایش دهید. دوره آموزش پیتزا آمریکایی و سایر دوره های آموزشی آموزشگاه سرآشپزان برتر دقیقا بر روی افزایش مهارت های علمی و عملی افراد متمرکز است.

مجموعه ی ما با هدف توانمند سازی علاقمندان در این حوزه ی کاری خاص، اقدام به برگزاری جلسات حرفه ای آموزشی ( خصوصی و یا در قالب ورکشاپ ) پرداخته است تا علاوه بر افزایش دادن سطح توانایی، در راستای اشتغال زایی و کارآفرینی در جامعه نیز نقشی ایفا کرده باشد. دوره آموزش پیتزا آمریکایی یکی از محبوب ترین دوره های مجموعه ی سراشپزان برتر می باشد؛ زیرا همواره با استقبال گسترده ای از سوی علاقمندان به فعالیت در شغل  فست فود مواجه شده است. مهم ترین شرکت کنندگان در این دوره کسانی هستند که قصد راه اندازی این شغل را دارند و یا می خواهند به عنوان آشپز و پیترا زن حرفه ای در یک رستوران، کافه یا فست فود مشغول به کار شوند. پس از شرکت در دوره آموزش پیتزا آمریکایی می توانید مطمئن باشید که ضمن برخورداری از مجموعه ای بسیار کامل شامل اطلاعات مرتبط با مهارت های پخت انواع پیتزا، توانایی کار کردن و استفاده از تجهیزات پخت و پز، دستگاه های مختلف و وسایل سرو را نیز خواهید داشت.

نقش مدرس حرفه ای در آموزش حرفه ای چیست؟

سرآشپز حسین صادقی، مدرس دوره های آموزشی آموزشگاه سرآشپزان برتر می باشد و در خصوص آماده سازی و پخت پیتزا تمامی جزییات و ملزومات را برای آموزش دو سبک ایتالیایی و آمریکایی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد. تمامی سرفصل های اموزشی در این دوره ها بر اساس به روز ترین متد های آشپزی جهانی، نیاز های این حرفه و پس از بررسی دقیق وضعیت بازار کار تدوین شده است و به همین دلیل دوره آموزش پیتزا آمریکایی که در مجموعه ی ما برگزار می گردد، از جمله با کیفیت ترین جلسات آموزشی در این زمینه است. عملکرد شرکت کنندگان و سطح یادگیری آن ها در طول دوره به صورت منظم مورد ارزیابی مدرس قرار می گیرد و از این رو فرصت برای رفع اشکالات بسیار خواهد بود. اگر متقاضی ثبت نام در دوره آموزش پیتزا آمریکایی به صورت خصوصی باشید، می توانید از بابت کیفیت ارائه ی دروس و یادگیری اصولی مطمئن باشید.

کسب تجربه در مورد پخت پیتزا آمریکایی در کلاس های تخصصی

از جمله مهم ترین مزایای دوره های آموزشی مجموعه ی ما این است که اطلاعات تئوری در کنار آموزش های عملی ارائه می شود و هر شرکت کننده امکان این را دارد که به صورت اختصاصی تمامی مراحل پخت را تجربه نماید و با تجهیزات کار کند و آن چه را که از آموزش های سرآشپز حسین صادقی آموخته است، به صورت عملی تجربه نماید. مهارت یک ویژگی بسیار مهم است که تنها از این طریق به دست خواهد آمد و در بازار کار نیز مهارت های عملی است که می تواند زمینه ساز موفقیت های حرفه ای باشد. در صورتی که شما متقاضی دریافت مدرک باشید، آموزشگاه سرآشپزان برتر آن را به شما اطا خواهد نمود اما به یاد داشته باشید که توانایی شما در پخت یک پیتزا آمریکایی خوشمزه و با کیفیت گویای میزان توانمندی و دانش و تجربه ی شما و لازمه ی ورود با بازار کار در حوزه ی صنعت غذا خواهد بود.

در دوره آموزش پیتزا آمریکایی چه مواردی بیان خواهد شد؟

از آنجایی که پیتزاهای آمریکایی یکی از قسمت‌های اصلی منوی هر فست فودی را تشکیل می‌دهند، آموزشگاه سراشپزان برتر این دوره آموزشی را برگزار می‌نماید تا شرکت‌کنندگان با طرز تهیه و مراحل پخت این غذا به طور کامل آشنا شوند و در نهایت بتوانند با مهارت کامل و مطابق با استاندارد های ویژه آن را درست نمایند. مهم ترین آموزش هایی که در این جلسات ارائه خواهند شد، عبارتند از:

آموزش تهیه خمیر پیتزا آمریکایی، سس روی آن، انواع ترکیب پنیر های موجود در بازار ایران، مزه دار کردن گوشت و مرغ، آماده سازی سبزیجات، آموزش رسپی های مختلف و انواع ترکیبات پیتزا مثل استیک، چیکن، پپرونی، سبزیجات، چهارفصل، مارگاریتا و …، آموزش  نحوه ی پخت و استفاده از فر و سایر تجهیزات.

4.5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *